Ślusarstwo Bolęcin

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, koniecznie się z nami skontaktuj!

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym,

  • pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym zespole,

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

OPERATOR-PROGRAMISTA OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE

Zakres obowiązków:

• obsługa maszyn sterowanych numerycznie,
• programowanie maszyn CNC w systemie Fanuc, Hass
• kontrola jakości wykonywanych elementów,
• tworzenie nowych programów oraz wprowadzania do nich korekt.

Wymagania:

• min. 2 letnie doświadczenie jako programista CNC,

• dobra znajomość rysunku technicznego.

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• znajomość systemów jakości ISO,

znajomość programów CAD/CAM.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na podany adres e-mail: uslugi.slusarskie@onet.pl

TOKARZ-OPERATOR KOWENCJONALNYCH OBRABIAREK

• obsługa konwencjonalnych tokarek,
• kontrola jakości wykonywanych elementów.

Wymagania:

• znajomość procesów technologicznych dotyczących toczenia,
• umiejętność doboru parametrów i narzędzi na tokarce konwencjonalnej,
• dobra znajomość rysunku technicznego,
• min. 2 letni staż pracy na podobnym stanowisku pracy.